SKÁaRO


Slovenský klub ázijských a ruských ovčiakov

Jubilejná 20. Stredoeurópska špeciálna výstava SKÁaRO - 26.6.2021 Pezinok, Rozálka

Vážení členovia klubu, milí vystavovatelia,

dovoľujeme si Vás pozvať na jubilejnú 20. Stredoeurópsku špeciálnu výstavu stredoázijských ovčiakov, ktorú usporiada klub SKÁaRO dňa 26.6.2021 v Areáli zdravia Rozálka v Pezinku. Príďte stráviť príjemný aziatkársky deň, predviesť svojich zverencov i odchovancov v tradične silnej konkurencii klubovej výstavy a zasúťažiť si o hodnotné ceny a prestížny titul Stredoeurópsky víťaz!

Pri príležitosti jubilejnej 20. Stredoeurópskej špeciálky sme si pre Vás pripravili netradične spracovaný výstavný katalóg: každý prihlásený pes bude mať v katalógu svoju fotografiu, prosíme Vás preto, aby ste vybrali čo najkrajšiu fotku a vo vysokej kvalite ju s menom psa v predmete emailu zaslali na adresu: [email protected]

Druhá časť katalógu bude patriť predstaveniu chovateľskej práce našich členov. Každá chovateľská stanica člena klubu bude mať priestor na dvoch A5 stránkach predstaviť svoju činnosť, svoje psy, suky, svoje odchovy, odprezentovať svoje chovateľské smerovanie či chovné jedince a výstavné úspechy, využite túto možnosť priblížiť svoj chov v prestížnom katalógu bezplatne.

Tešíme sa na Vás!

Prihlasovanie je spustené online na stránke www.clubdogshow.sk

Prílohy:


propozicie_20th_sev_skaaro_2021.pdf