SKÁaRO


Slovenský klub ázijských a ruských ovčiakov

23.Stredoeurópska špeciálna výstava SKÁaRO (CAC/CAJC), 21.4.2024 Senec

23. Stredoeurópska Špeciálna Výstava SKÁaRO s CAC/CAJC sa konala v nedeľu 21.4.2024 v areáli Slnečných jazier Senec. Pozvanie posudzovať prijali pán Ivan Jukić z Bosny a Hercegoviny a pán Rastislav Neu. Prihlásených bolo 113 psov. Ďakujeme všetkým zúčastneným, gratulujeme víťazom a všetkých pozývame na naše ďaľšie klubové výstavy.

Výsledky:

1. Pes Ml. dorastu ASAN OD TATIER K DUNAJU VN3

2. Pes Ml. dorastu BIG CUNALE BOGDÁN N

3. Pes Ml. dorastu BJOGURN NORTH STAR FIGHTER VN5

4. Pes Ml. dorastu ERLEN KABA-MELEK N

5. Pes Ml. dorastu GRIZLY BALI-BEJ VN1, BIS Minor puppy

6. Pes Ml. dorastu JEKEMEN ERK ESHRET VN4

7. Pes Ml. dorastu KANO ERK ESHRET VN2

8. Pes Dorastu BOYKA CHIEN-OBECKOV N

9. Pes Dorastu IMPERATOR DUCHY GÓR nenastúpil

10. Pes Dorastu MIA CAOKO MIA PALASH VN1

11. Pes Mladých ARON RUSKI ALABAI SRBIJA nenastúpil

12. Pes Mladých BI JEGGER OKTOPOD KENNEL V2

13. Pes Mladých BUMER USULL-BEK V5

14. Pes Mladých DARKO BARKING MAD nenastúpil

15. Pes Mladých FARAON BALI-BEJ V4

16. Pes Mladých GAZIZ CHORASAN V1, CAJC, Víťaz špec.

výstavy mladých

17. Pes Mladých RENESMEE TENERIS GALAN V3

18. Pes Mladých RENESMEE TENERIS GANT VD

19. Pes Stredná AFÍL GYZATT D

20. Pes Stredná ARNOLD V1, CAC

21. Pes Stredná BIG BEN AISBHAR LA LOBA VD

22. Pes Stredná BURI-AL-BASAR N-BAK V2, Res.CAC

23. Pes Stredná EZGAR BALI-BEJ VD

24. Pes Stredná GIANTS OF GLASS MOUNTAIN BUCK VD

25. Pes Stredná CHAMPION RASBEN TURUK D

26. Pes Stredná IKAR ERK ESHRET V3

27. Pes Stredná ILCHAN ERK ESHRET nenastúpil

28. Pes Stredná SCAR FACE BEARD’S KENNEL V4

29. Pes Stredná ZAUBER-II IZ DOMA KAPALAK VD

30. Pes Otvorená AVTORITET DOGS ZHIGAN JACKPOT V5

31. Pes Otvorená BACARDI WHITE AISHBAR LA BOBA V

32. Pes Otvorená BADHIR VAJOMI CAO V

33. Pes Otvorená BAŤUŠKA-CAR MAKO-L-ALA V

34. Pes Otvorená BAU MORLAK DALMATO V1, CAC

35. Pes Otvorená BURI AL BASAR LOKI V2, Res.CAC

36. Pes Otvorená C-ŠUHAJ BALI-BEJ V

37. Pes Otvorená DASH AZAT-GAN VD

38. Pes Otvorená EROS KORA - BORA SKLABIŇA VD

39. Pes Otvorená GARAKHAN ERK ESHRET VD

40. Pes Otvorená CHRISS WILL W-GOLIAT V3

41. Pes Otvorená KHAL DROGO PASIBA SHAMBAL V

42. Pes Otvorená RENESMEE TENERIS FRODO nenastúpil

43. Pes Otvorená TRIPLE THRUST LATIF V4

44. Pes Otvorená URSUS USULL-BEK V

45. Pes Šampiónov AMOR VAJOMI CAO V4

46. Pes Šampiónov APOLLO MALOBOY V

47. Pes Šampiónov ARHAT V

48. Pes Šampiónov DAR DARSHANY ARON V

49. Pes Šampiónov DC TOGZHAN ALA V

50. Pes Šampiónov HASSAR RASBEN TURUK V1, CAC, BOS, Víťaz špec.

výstavy

51. Pes Šampiónov KARAMAZOV IZ RUSKOG IZVORA V3

52. Pes Šampiónov MARUF V2, Res.CAC

53. Pes Šampiónov MAYBACH MEDZHAL ALA V

54. Pes Šampiónov NIRAD GJULCITAJ TUHAJ BEJ V

55. Pes Šampiónov RENESMEE TENERIS AMAR V5

56. Pes Šampiónov RIN RI-VE-GU V

57. Pes Šampiónov ZAURALSKIY MEDVED KING MIA V

58. Suka Ml. dorastu BAHARGÜL NORTH STAR FIGHTER VN

59. Suka Ml. dorastu BIG CUNALE CALINA VN3

60. Suka Ml. dorastu CRYSTAL VAJOMI CAO VN4

61. Suka Ml. dorastu DACIC GUARDIAN RASTA VN

62. Suka Ml. dorastu FIRENCA HISTORY SOUL VN

63. Suka Ml. dorastu GUCCI BALI-BEJ VN1

64. Suka Ml. dorastu IVA LEINADIPAD -PDDPS VN

65. Suka Ml. dorastu JAKYRA ERK ESHRET VN2

66. Suka Ml. dorastu JÁZMIN CHASOVOY VN

67. Suka Ml. dorastu JERA-TAMA ERK ESHRET VN

68. Suka Ml. dorastu KARAGUSH ERK ESHRET VN

69. Suka Ml. dorastu O ZULIYA MEDZHAL ALA VN

70. Suka Dorastu BEKY CHIEN-OBECKOV VN2

71. Suka Dorastu BONITA CHIEN-OBECKOV VN1, BIS Puppy

72. Suka Mladých AFRA AND-MAR-LO nenastúpila

73. Suka Mladých DAILY DRA-ŠAJ ASSAD nenastúpila

74. Suka Mladých DJANGA CAM PIKE SHAKE V2

75. Suka Mladých EIMI-LI JEKEMEN V

76. Suka Mladých FRIDA CAO IT V3

77. Suka Mladých GAZAYA CHORASAN V4

78. Suka Mladých SARY-SHAITAN LILANA V1, CAJC, JuniorBOB

Víťaz šp. výst. mladých

79. Suka Stredná A’ANNA GYZATT nenastúpila

80. Suka Stredná ARIN GYZATT V3

81. Suka Stredná AYRY GYZATT VD

82. Suka Stredná BURI AL BASAR NASTENKA VD

83. Suka Stredná DAR AZII BRENDA V

84. Suka Stredná EDRA BALI-BEJ V4

85. Suka Stredná CHINQYZ ERK ESHRET VD

86. Suka Stredná IMPERYA ERK ESHRET V2, Res.CAC

87. Suka Stredná KALINKA HOMEROS SLOVAKIA V

88. Suka Stredná KLEA HOMEROS SLOVAKIA V

89. Suka Stredná NATBOR URIYA V

90. Suka Stredná ZARA BELLA MIJA V1, CAC

91. Suka Otvorená AFFRA KOLJA-DOG V

92. Suka Otvorená ALBI OD RANSKÉ HORY VD

93. Suka Otvorená ANDROMEDA II USULL-BEK V

94. Suka Otvorená AVTORITET DOGS ODNA NAMILLION V

95. Suka Otvorená BAYKA SHOGUN AL REI V

96. Suka Otvorená BESSY SINE METU VAMDAMI VD

97. Suka Otvorená C-BELLARA MALENIEL DOGS V1, CAC

98. Suka Otvorená GATES OF HELL COCO V3

99. Suka Otvorená GERA ERK ESHRET V2, Res.CAC

100. Suka Otvorená HARU ERK ESHRET V

101. Suka Otvorená HELLA RASBEN TURUK V4

102. Suka Otvorená NATAMI FLEKA CHACALKIZ CHENEKEL V

103. Suka Otvorená NATASHA PASIBA SHAMBALL V

104. Suka Otvorená RENESMEE TENERIS DAKOTA V

105. Suka Otvorená SAVANNA IZ RUSKOG IZVORA nenastúpila

106. Suka Otvorená ZOTY MAKO-L-ALA V

107. Suka Šampiónov DZANA CAO IT V3

108. Suka Šampiónov FYURZA CHASOVOY V

109. Suka Šampiónov KAZBEGI CHARIZMA V2, Res.CAC

110. Suka Šampiónov KURSKY TALISMAN ELIKA V1, CAC, BOB, Víťaz

špec. výstavy

111. Suka Šampiónov ZURBAGAN ZHANNAT V4

112. Suka Veteránov ARZUW CHORASAN V1, BIS Veterán

113. Suka Veteránov DORA CHACALKIZ CHENEKEL nenastúpila

Prílohy:


propozicie_23_sesv_2024.pdf vysledky_23_sesv_21_4_2024.pdf