SKÁaRO


Slovenský klub ázijských a ruských ovčiakov

19. Stredoeurópska špeciálna výstava stredoázijských ovčiakov

English follows Slovak:


Vážení členovia klubu, vážení vystavovatelia,

začiatkom februára sme Vás pozývali na 19. Stredoeurópsku špeciálnu výstavu klubu SKÁaRO, ktorá sa mala konať v prekrásnom prostredí Malých Karpát v meste Pezinok. Na výstavu prijali pozvanie posudzovať vážené rozhodkyne p. Natalia Šabalina RU. (Istochnik Fortuny) a p. Beata Petkevich LT.

Pandemické opatrenia na Slovensku a narastajúci počet chorých nám zmaril plány na výstavu v máji, rozhodli sme sa preto Stredoeurópsku výstavu SKAaRO, ktorá sa mala konať 9.5.2020 presunúť na neskôr, na čas, keď už bude Slovensko opäť bez reštrikcií a obmedzení. Náhradný termín bol stanovený na 14.11.2020 na tom istom mieste, v Areáli zdravia Rozálka v Pezinku.

Vystavovatelia, ktorí uhradili výstavné poplatky už nemusia robiť nič, úhrada aj prihláška im ostáva v platnosti. Všetkých ostatných srdečne pozývame prihlásiť svojich zverencov a prísť si zasúťažiť o tituly a poháre na prestížnu klubovú výstavu.

Uzávierky: 

práve nám beží druhá uzávierka, máte čas do 30.09.2020, využite výhodnejšie výstavné poplatky a prihláste včas svojich psov!

Tretia uzávierka je stanovená do 25.10.2020.


S pozdravom
Slovenský klub ázijských a ruských ovčiakov


Dear club members, dear exhibitors,

we invite you to Special Middleeuropean Show of Centralasian shepperds, which will take place on 14-th of November in Pezinok, Health areal Rozalka.

Exhibitors, who already payed the entry fees have to nothing to do, the application form will stay valid. All others exhibitors we invite to register their dogs on our Club Dog Show!

Second entry close is set on 30-th of September 2020 - you can still enter your dogs for lower costs :)

Third entry close will end on 25-th of October 2020.

We will be glad to see you in the ring!

With best regards,
Slovenský klub ázijských a ruských ovčiakov

Vážení členovia klubu, vystavovatelia, chovatelia, majitelia a priaznivci plemena Stredoázijský ovčiak.
Slovenský klub Ázijských a Ruských ovčiakov si Vás dovoľuje pozvať na 19. Stredoeurópsku špeciálnu výstavu klubu SKÁaRO, ktorá sa bude konať v prekrásnom prostredí Malých Karpát v meste Pezinok.
Pozvanie posudzovať prijali vážené rozhodkyne p. Natalia Šabalina RU. (Istochnik Fortuny)
a p. Beata Petkevich LT.

Propozície sú v prílohe.

Prihlasovanie je spustené tradične prostredníctvom portálu www.clubdogshow.sk

Prílohy:


propozicie_19th_stredoeuropska_vystava_skaaro.pdf