SKÁaRO


Slovenský klub ázijských a ruských ovčiakov

Už vieme, kto bude posudzovať 21. SEŠV SKÁaRO dňa 23.4.2022!

Vážení vystavovatelia, dnešným dňom máme potvrdenú účasť a delegovanie posudzovateľov 21. Stredoeurópskej Špeciálnej výstavy SKÁaRO -
Pozvanie posudzovať prijali vážené rozhodkyne:
LARISA KONONENKO RU
Chovateľská stanica ZARAVSHAN - dlhoročná významná chovateľka nášho plemena
a
SVETLANA KOKONENA LAT
Dlhoročná prezidentka klubu Ruských plemien RUSGUARD v Lotyšsku, ktorý združuje plemená SAO, KAO, Juhoruský ovčiak, Čierny Ruský teriér a východo-európsky ovčiak.
V stredoázijskom ovčiakovi chce vidieť v prvom rade pracovného psa, odolného a so správnym temperamentom plemena.
Obe posudzovateľky sa na výstavu tešia, počuli totiž na klubové výstavy SKÁaRO množstvo dobrých referencií od kolegov - posudzovateľov, ktorí naše výstavy posudzovali v predchádzajúcich rokoch, čo nás jednak veľmi teší a samozrejme nás to zaväzuje k maximálnej snahe udržať a rozvíjať vysoký štandard našich výstav i do budúcnosti.
Ako organizátor spravíme všetko pre to, aby sa obe rozhodkyne mohli na našu výstavu dopraviť, obzvlášť p. KONONENKO, ktorej príchod je v daný moment čiastočne otázny z hľadiska geopolitickej situácie vzhľadom na vojenské operácie Ruska, prebiehajúce u nášho východného suseda. Držte nám palce, tešte sa na ďalšiu krásnu akciu nášho klubu a prihlasujte Vašich psíkov. Tešíme sa na Vás!